Jak wybrać pomysłowy upominek świąteczny dla swoich klientów?
Marketing

Jak wybrać pomysłowy upominek świąteczny dla swoich klientów?

Coraz częściej stosowanym narzędziem marketingowym są personalizowane upominki świąteczne dla klientów czy kontrahentów lub pracowników. Wręczanie podarunków firmowych jest bardzo dobrze odbierane, traktowane jako serdeczny gest, mimo, iż wraz z logowaniem produktu staje się on naszym nośnikiem reklamy. Nie kojarzy się jednak z czymś nachalnym, czego chcemy uniknąć, a wręcz przeciwnie, lubimy takie prezenty dostawać np. jako klienci, czując się wtedy wyróżnieni i docenieni. Podarunki biznesowe pomagają nam budować dobrą atmosferę i aurę przedsiębiorstwa, z którym klienci łatwiej się identyfikują. W ciągu roku jest wiele okazji, które można uczcić w taki sposób, ale bez wątpienia najczęściej wybieramy prezenty dla klientów przy okazji świąt.

Prezenty biznesowe są coraz popularniejsze

Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanocne są u nas bardzo głęboko zakorzenione i zwracamy na nie szczególną uwagę, nawet gdy nie jesteśmy osobami religijnymi, ale cenimy sobie tradycję i czas z rodziną, jaki te święta zawsze nam przynoszą. Przy tych okazjach, z naciskiem na święta bożonarodzeniowe, sprawiamy swoim bliskim prezenty, chcąc wywołać uśmiech i radość na ich twarzach. Również w sferze biznesowej to czas, gdy chcemy w jakiś wyjątkowy sposób podkreślić dobrą współpracę lub podziękować za trud naszym pracownikom. Wiele firm w tym czasie pragnie przygotować pomysłowe prezenty świąteczne dla klientów, w ten sposób chcąc wynagrodzić np. tych najlepszych w danym roku. Pragniemy podarować coś pysznego i wyjątkowego, ale nie jesteśmy przekonani do marketowych bombonierek.

Gdzie szukać najlepszych podarunków?

Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom serwis Fabulosa.pl przygotował bardzo szeroką i różnorodną ofertę, w której każdy szef lub manager znajdzie upominki odpowiednie dla swoich planów i branży, w której działa. Znajdziesz tu niesamowite prezenty świąteczne dla klientów, które mogą zostać z Twoim życzeniem spersonalizowane, stając się świetnym i „pysznym” narzędziem promocji w tym szczególnym czasie. W kilka chwil bez wychodzenia z biura możesz zamówić doskonale dopasowane i elegancko przygotowane kosze upominkowe, których zawartość zawsze stoi na najwyższym poziomie. Skomponowanie samemu tak dobrze dobranych podarunków zajęłoby Ci wiele godzin i wymagało odwiedzenia kilku sklepów. W Fabulosa.pl masz cudowne kompozycje na wyciągnięcie ręki.

Jak wybrać pomysłowy upominek świąteczny dla swoich klientów?

Top of the top

Wiemy, że w świecie biznesowym jedną z najważniejszych wartości jest wysoka jakość. Również w przypadku prezentów firmowych nie ma miejsca na kompromisy. Gotowe kosze upominkowe nie oznaczają absolutnie żadnej drogi na skróty. Wybierając produkty Fabulosa otrzymujesz zestawy świąteczne na najwyższym poziomie, składające się wyłącznie z produktów o najlepszej i sprawdzonej jakości. Znajdziesz tu pyszne delicje sprowadzane z Włoch czy Francji, ale także tradycyjne i dobrze nam znane frykasy z rodzimych manufaktur, jak np. pierniczki toruńskie. Wszystko to jest ze sobą harmonijnie zgrane, tworząc kompletny, dobrze przemyślany i ekskluzywnie wyglądający prezent świąteczny dla klientów.

Zobacz więcej podobnych postów