Gadżety które sprawdzą się podczas podróży biznesowych
Info

Gadżety które sprawdzą się podczas podróży biznesowych

W ofercie sklepu InBag znajdują się artykuły, które są doskonale chronią sprzęt podczas podróży biznesowych. Mowa tutaj o oryginalnych i wyjątkowych etui i torbach na laptopy, etui i szkieł ochronnych na tablety czy np. plecak na laptopa 15 6. W sklepie dostępne są jedynie marki, które dbają o wysoki poziom i unikalne wzornictwo wytwarzanych przez siebie produktów. To obowiązkowy przystanek przed podróżą, by zadbać o to, żeby wszystkie transportowane sprzęty były w 100% bezpieczne. Co zatem dokładnie znajduje się w asortymencie InBag?

Plecak na laptopa 15 6

Podczas wyboru odpowiedniego plecaka na laptopa oprócz wizualnych aspektów należy kierować się również jego rozmiarem. Najbardziej standardowy to plecak na laptopa 15 6, ale oczywiście dostępne są plecaki na laptopy w większych i mniejszych rozmiarach. Tego typu plecaki świetnie sprawdzają się w czasie niejednej podróży biznesowej. W czasie podróży warto zadbać o bezpieczeństwo przewożonych sprzętów, dlatego antykradzieżowy plecak wydaje się być najrozsądniejszym wyborem. Ponadto takie plecaki wykonane są wytrzymałego i wodoodpornego materiału oraz posiadają podgumowany zamek, dzięki czemu woda nie ma szans na przedostanie się w jego wnętrze.

Etui na tablet

To kolejny gadżet, który doskonale sprawdza się w podróży. Jego wybór trzeba dokładnie dopasować pod model tabletu, który posiadamy. Taki futerał zapewni mu skuteczną ochronę przed uszkodzeniem, kurzem, odciskami palców czy porysowaniem. Korzystanie z niego jest tak samo komfortowe jak w przypadku samego tabletu, gdyż posiada wycięcie na otwory na wszystkie gniazda i wejścia. Wykonane są z odpowiedniego materiału, który nie tylko chroni, ale jest również przyjemny w dotyku. Etui zwykle posiadają zapięcie magnetyczne, które sprawia, że bez obaw można przenosić tablet w plecaku czy torbie podróżnej.

Gadżety które sprawdzą się podczas podróży biznesowych

Etui na czytnik

Jeśli w trakcie podróży, szczególnie tych długich lubimy czytać książki na własnym czytniku pora by wyposażyć się w odpowiednie etui, które zabezpieczy go przed uszkodzeniem czy porysowaniem. Dodatkowo, niektóre czytniki są wyposażone w funkcję automatycznego usypiania i wybudzania, dzięki czemu nie trzeba pamiętać o jego wyłączeniu.

Etui na laptopa lub Macbooka

W trakcie podróży etui na laptopa czy macbooka jest czymś obowiązkowym. W sklepie dostępne są modele biznesowe, które posiadają zapięcie magnetyczne i świetnie nadają się właśnie pod smukłe macbooki czy ultrabooki. Przed zakupem należy tylko dobrze zmierzyć swój laptop, by bez problemu pomieścił się w środku pokrowca czy etui. Są one wykonane z wytrzymałych i wodoodpornych materiałów oraz posiadają komfortowy uchwyt do przenoszenia.

Plecak na aparat

Jeśli jesteś profesjonalnym fotografem to w trakcie podróży przyda się profesjonalny plecak lub torba na sprzęt fotograficzny. W sklepie InBag dostępne są plecaki do codziennego użytkowania jak i takie do profesjonalnych sesji w plenerze. W asortymencie znajdują się również plecaki, które jednocześnie są przeznaczone do transportowania aparatów jak i laptopów.

 

Zobacz więcej podobnych postów